top of page

Masaż relaksacyjny
Masaż działa dobroczynnie na skórę, tkankę podskórną, mięśnie, torebki stawowe i wiązadła. Zadaniem tego masażu jest zwiększenie przepływu tlenu we krwi i usuwanie toksyn z mięśni oraz poprawienie ich elastyczności. Poprawia krążenie przywracając harmonię wszystkich funkcji ciała.
1godz / 100 zł

Masaż klasyczny

Masaż ten jest szczególnie polecany w przypadku zapalenia stawów, ścięgien oraz mięśni, nerwobólu, przy skręceniach i stłuczeniach, w przypadku wad postawy oraz różnych problemów z kręgosłupem, a także w chorobach i dolegliwościach związanych z przemianą materii.
Zalety masażu klasycznego:
-wpływa korzystnie na układ krwionośny oraz limfatyczny
-pobudza
-odpręża
-ujędrnia skórę
-zwiększa elastyczność mięśni i ruchomość stawów
1godz / 120 zł

Masaż pleców
Masaż ten jest zabiegiem terapeutycznym, który ma na celu rozluźnienie tkanek. Polega na wykonywaniu odpowiednio dobranych technik jak na przykład głaskanie, ugniatanie, rozcieranie, oklepywanie i wibracje.
45 min / 100 zł

Antycellulitowy masaż bańka chińską
Polega na wykorzystaniu próżniowego zasysania skóry i tkanek znajdujących się pod jej warstwą, co wspomaga krążenie limfy, a także ukrwienie. Pomaga w walce z cellulitem, pozwala na wymodelowanie sylwetki, a także likwiduje dolegliwości bólowe, takie jak: bóle kręgosłupa czy migreny. Masaż bańką chińską trwa ok.30 min. Dla uzyskania oczekiwanych rezultatów należy wykonać serię 10-12 zabiegów, z odstępami między kolejnymi zabiegami nie rzadziej niż 3 dni.
30 min / 100 zł

 

masaż
bottom of page