top of page

Terapie manualne

Relaksujący masaż

Naturalny i nieinwazyjny sposób na młodość. Całkowicie naturalne zabiegi poprawiające nie tylko wygląd, ale także samopoczucie. Nasze autorskie masaże przeniosą Cię w sferę relaksu i odprężenia.

Masaż liftingujący LIFT UP stosowany przy zabiegach napinających, przeciwzmarszczkowych mający na celu poprawić owal twarzy, mocno stymuluje mięśnie twarzy szyi i dekoltu wspomaga penetrację liftingujących składników z kosmetyków. Zapewnia widoczną poprawę wyglądu twarzy, redukuje drobne zmarszczki i napięcie mięśniowe. Niweluje skutki stresu i napięcia. 

Cena zabiegu: 200zł 1h

Drenaż limfatyczny twarzy niezbędny masaż przy zabiegach terapeutycznych. Pomaga wyraźnie wyeliminować zastoje limfy i opuchnięcia na twarzy. Idealny przy zabiegach dla skór trądzikowych, problematycznych i po nieudanych aplikacjach z zakresu medycyny estetycznej. Wyjątkowy i zaskakujący pod wieloma względami.

Cena zabiegu: 150zł 0,5h

AGE SMART Element to  metoda odmładzania twarzy oparta na kosmetologicznej procedurze. Składa się z peelingu, masażu i aplikacji aktywnych koncentratów. Jest kilka wariantów tego zabiegu, w zależności od użytego boostera.
-Brigthing-rozjaśniający pierwsze, widoczne oznaki fotostarzenia. Wygładza i wyrównuje koloryt cery.
-Firming-ujędrnia, liftinguje i przywraca skórze sprężystość.
-Anti-aging działa przeciwzmarszczkowo i przeciwstarzeniowo przywraca skórze sprężystość, redukuje drobne zmarszczki. 
-Anti-time polecany dla skóry dojrzałej, odwodnionej, suchej i szorstkiej.

Cena zabiegu: 250zł 1,5h

RELAX FACE relaksacyjny masaż twarzy nie tylko dla mięśni ale i duszy. Twarz, szyja i dekolt poddana terapii rąk, relaksacji i głębokiego rozluźnienia.

Cena zabiegu: 100zł 0,5h

bottom of page