top of page

Medycyna Estetyczna

Zachowaj młody wygląd i opóźnij pojawienie się zmarszczek. W naszym Spa wykonujemy zabiegi, które w sposób niechirurgiczny i naturalny poprawiają wygląd skóry poprzez zwiększenie metabolizmu komórek, stymulację fibroblastów do produkcji kolagenu i elastyny. Wygładzenie, wypełnienie zmarszczek, modelowanie owalu twarzy, wypełnienie policzków i poprawę konturu ust .

Kobieta mająca botoks do ust

Kwas Hialuronowy 

Likwidacja zmarszczek, przywrócenia objętości, poprawa kondycji skóry.
Kwas hialuronowy ma postać żelu, który zostaje podany w linię zmarszczki przy użyciu  strzykawki. Ma działanie wypełniające, a także stymuluje tkanki do regeneracji, dzięki czemu zmarszczki stają się znacznie płytsze. Jest on biozgodny i biodegradowalny. Charakteryzuje się całkowitą tolerancją. Efekty są natychmiastowe i bardzo naturalne.
Kwas hialuronowy uzyskuje najlepsze efekty w przypadku bruzd nosowo-wargowych, zmarszczek na policzkach, opadniętych kącików ust, zmarszczek wokół ust, powiększenia i modelowania ust, powiększenia kości policzkowych.
Wszystkie stosowane w naszym spa kwasy hialuronowe są preparatami zawierającymi w sobie środek znieczulający- Lidokainę. Dzięki temu, zabieg podawania wypełniacza jest praktycznie bezbolesny dla Pacjenta.
VOLBELLA-wypełniacz delikatnie zwiększa objętość, kształt warg, wygładza pionowe linie i zagłębienia w kącikach ust. Stosujemy go również w rewitalizacji okolicy oka  oraz wypełnieniu drobnych zmarszczek.
VOLIFT-wypełniacz, który odświeża wygląd twarzy poprzez delikatne wygładzenie głębokich zmarszczek oraz przywraca naturalnie wygląd konturu twarzy w dolnej części.
VOLUMA-wypełniacz, który zarysowuje kontury, zwiększa objętość podbródka, policzków i kości policzkowych. Efekt liftingu.
HYDRATE-to preparat poprawiający nawilżenie i elastyczność skóry.
ULTRA-przywraca twarzy objętość, wypełnia drobne linie, zmarszczki, bruzdy i zarysowuje kontur ust.
ULTRA SMILE-stosowany do powiększenia ust oraz ich okolic.
ULTRA2-usuwa drobne linie w okolicach oczu i bardzo blisko powierzchni skóry.
ULTRA3-stosowany w celu wygładzenia średnich i głębokich zmarszczek.
ULTRA4-zapewnia intensywny efekt w przypadku znaczących zagłębień skóry i do korekty ust i powiększeń kości policzkowych.

            CENNIK ZABIEGÓW

ALLERGAN VOLBELLA      120Ozł
ALLERGAN VOLIFT             1200zł
ALLERGAN VOLUMA          1200zł
ALLERGAN HYDRATE           700zł
ALLERGAN ULTRA                  900zł

 

Mezoterapia

Mezoterapia igłowa polega na wprowadzeniu preparatu/koktajlu w skórę za pomocą strzykawki z cienką igłą. Po zabiegu widoczny efekt poprawy jakości skóry, zwiększenia napięcia i ujędrnienia. Skóra staje się jędrna i pełna blasku.

CENNIK ZABIEGU

1amp.        350zł

NUCLEOFILL

Nucleofill jest innowacyjnym zabiegiem, który wykorzystuje dobroczynne właściwości polinukleotydów.
Preparat do głębokiej odnowy i biostymulacji skóry. Efekt długotrwałego i wyraźnego odmłodzenia. Skóra staje się widocznie napięta, ujędrniona, elastyczna oraz nawilżona.
Nucleofill jest idealny dla osób, które zauważają u siebie utratę elastyczności i objawy starzenia, a skóra pozbawiona jest blasku oraz wymaga dogłębnego nawilżenia.
Odnowa skóry.


CENNIK ZABIEGU

1amp.                700zł

nucleofill.jpg
bottom of page